česká vlajka německá vlajka anglická vlajka ruská vlajka | Tel: +420 723 113 509 | E-mail: info@vyletydoostrova.cz

Kam od nás

KULTURA
KOUPÁNÍ
Když se s námi projdete po Ostrově, tak pak můžete prožít příjemný zbytek dne na krásném Ostrovském koupališti.

- 50 m bazén

- 2 brouzdaliště mro malé děti

- tobogán

- slunná místa pro opalování

- stinná místa pro odpočinek

- občerstvení

Více informací (včetně teploty vody atd.) na http://koupalisteostrov.mypage.cz/

UBYTOVÁNÍ
Hotel Subterera nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, gastronomii se zaměřením na kachní a husí speciality a rodinnou atmosféru.

www.hotelsubterra.cz


www.vetrnyvrch.cz


 

Horský hotel M&M se nachází ve vlídném a romantickém prostředí Krušných hor s krásným výhledem na nejvyšší horu Klínovec (1244 m n.m.), 7km nad Jáchymovem při odbočce od hlavního směru na státní hranici s Německem. Je vzdálen 12km od Ostrova a jeho vzdálenost od Prahy je cca 130km. Doprava autobusem je možná dle platných jízdních řádů - zastávka 200m od objektu. Vlakové nádraží je vzdáleno 16km v Ostrově Krajské město Karlovy Vary je cca vzdáleno 20km. Po dohodě lze zajistit smluvní firemní autobus na dopravu ale i na případné výlety do okolí.


www.hotel-mm.eu

 

STRAVOVÁNÍ
Kavárna Caffíčko v podloubích staré radnice na Starém náměstí...

Filozofie kavárny Caffíčko se opírá o perfektní servis. Velmi si zakládáme na přípravě kvalitní a zdravé kávy, dodržujeme postup, který zaručí kávovému nápoji nejen výbornou chuť a aroma, ale také snadnou stravitelnost a tolerantnost k organismu. K nakousnutí nabízíme celou řadu koláčů, které ve spojení s lahodnou kávou navodí příjemnou atmosférou a zajistí tak skutečný odpočinek. 

 

www.vetrnyvrch.cz

SPORT
TURISTIKA